بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
خانه / اخبار سایت / گزارش تصویری پخش اقلام و مایحتاج ضروری به زلزله زدگان سرپل ذهاب و قصر شیرین

گزارش تصویری پخش اقلام و مایحتاج ضروری به زلزله زدگان سرپل ذهاب و قصر شیرین

گروه مستقر در منطقه و نیز مسئولین مربوطه با توجه به نابسامانی در توزیع امکانات و مشکلات پیش آمده در شهر سر پل ذهاب و… تصمیم به مدیریت مناسب توزیع اقلام گرفت که از این رو محدوده مشخص جغرافیایی جهت شناسایی ، پشتیبانی و مدیریت به جبهه فرهنگی و تیم اجرایی این مجموعه سپرده شد.
?محدوده فی مابین روستای سراذهاب در ۲۰کیلومتری شمال سرپل ذهاب تا منطقه ازگله که بصورت تقریبی حدود ۷۰روستا با تعداد خانوار متفاوت زندگی میکنند.
از ابتدای صبح روز سه شنبه کار شناسایی حضوری روستاها و رصد و بررسی معضلات و مشکلات موجود روستاییان آغاز و همچنان ادامه دارد.
به منظور پشتیبانی مناسب با توجه به نیاز مندی های زلزله زدگان در روستا ها هم زمان با فعالیت کمک رسانی و رصد روستاها کار تهیه و خرید اقلام در شهر تهران،اصفهان و… با حمایت مردمی در حال انجام بوده و هست.

خرید و ارسال نایلون های زخیم جهت استفاده در مناطق زلزله زده با توجه به فرا رسیدن فصل بارندگی وسایلی از مردم که سالم مانده و یا تحویل میگیرن را محفوظ نگه میدارد.

کاربردها : به علت فرا رسیدن فصل بارندگی وسایلی از مردم که سالم مانده و یا تحویل میگیرن را محفوظ نگه میدارد ، جلوگیری از ورود باد و باران در سر پناه های موقت ، در روستاها که اکثر شغل مردم دامپروری بوده با توجه به اینکه انبار ها تخریب شده با این پلاستیک ها انبار های مردم از نفوذ باران در امان خواهد ماند و بسیاری از موارد دیگر )
با توجه به حضور مستقیم تیم جهادی در منطقه و بررسی شرایط و با توجه به اینکه اکثر کمک های مردمی به بخش پوشاک و پتو و همچنین مواد خوراکی اختصاص پیدا میکنه ، ما قصد داریم با یاری خداوند کمک های مالی بزرگواران را صرف موارد تخصصی تر که عموم مردم به آن توجه ندارند اختصاص بدهیم .

تصاویر بارگیری و آماده سازی ماشین ها از قرارگاه جهادی جهت ارسال اقلام و امکانات

کمک های مردمی ارسالی از”برخوار” اصفهان به قصرشیرین رسید

محل دپو موقت امکانات و اقلام مردمی ارسالی از شهرهای کشور جهت ارسال مدیریت شده به روستا های شناسایی شده توسط تیم های جهادی

تصاویر ارسال اقلام تهیه شده در تهران به سمت مناطق زلزله زده کرمانشاه،سرپل ذهاب

تصویر ارسالی از مکان جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی درتهران میدان خراسان

تصاویر بارگیری و ارسال اقلام تهیه شده در تهران به سمت مناطق زلزله زده کرمانشاه،سرپل ذهاب از پتو و پلاستیک تا لوازم بهداشتی و…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *